photo_2022-06-08_00-43-52

“Стійка Україна – крихка мозаїка? Суспільство, медіа, безпека і перспективи”

Експерти з Естонії та України проаналізували прогалини в інформаційний, комунікативній та цифровій безпеці жителів півдня та сходу України. У дослідженні проаналізовано сприйняття загроз безпеці мешканцями півдня та сходу та надали практичні рекомендації щодо посилення стійкості на місцевому, регіональному та національному рівні.

Related page

photo_2022-05-30_01-33-14

Як захистити інформацію у своєму смартфоні?

На жаль розробники смартфонів та додатків не додають детальної інструкції із безпечного використання. А дарма. Адже за оцінками експертів у світі близько 5 мільярдів користувачів мобільних телефонів, з них близько половини користується смартфонами та відповідно різними додатками. Тому, якщо Ви вже замислюєтесь про те, як забезпечити максимальну безпеку інформації, яка зберігається на смартфоні. Рекомендую дотримуватись цих простих порад, які вбережуть Ваші гаджети та особисті дані.

1

Приватність, здоров'я чи безпека — що обрати в умовах карантину?

Попросити людей обирати між приватним життям, здоров'ям та безпекою — велика помилка. Запитаєте: «Чому?» Ми повинні обирати все, бо в нас із Вами є на це право. Ми маємо обирати захист свого здоров'я та припинення коронавірусної епідемії не черезвстановлення тоталітарних режимів спостереження за людьми, а скоріше завдяки розширенню їхніх прав і можливостей.

407048_1582273086

Як 2020 рік вплинув на конфіденційність та безпеку онлайн? Про додаток «Дія» і не тільки

Коли пандемія COVID-19 вирує у світі, цінність даних виходить на перший план у політиці щодо стримування поширення вірусу. Уряди різних держав почали застосовувати сучасні інноваційні рішення для боротьби з вірусом та реагувати на нові цифрові виклики. Тому я зупинюся на ключових подіях 2020 року, які вплинули на конфіденційність та онлайн безпеку в Україні. Звісно, стосуватимуться вони насамперед боротьби з пандемією COVID-19.