Blog
Дослідження «Стійка Україна – крихка мозаїка? Суспільство, медіа, безпека і перспективи»
Експерти з Естонії та України проаналізували прогалини в інформаційний, комунікативній та цифровій безпеці жителів півдня та сходу України. У дослідженні проаналізовано сприйняття загроз безпеці мешканцями півдня та сходу та надали практичні рекомендації щодо посилення стійкості на місцевому, регіональному та національному рівні.
Read moreЯк обрати більш захищений месенджер для спілкування ?
Ви запитуєте, а на що потрібно звертати увагу при виборі більш захищеного месенджеру? Якщо ви справді хочете подбати про захист робочої та особистої комунікації, тоді потрібно не шукати популярні месенджери, а обирати згідно ваших потреб. Наведу декілька важливих аспектів, на які потрібно звернути увагу:
Read moreЦифрова безпека журналістів та інших працівників медіа
Анастасія Апетик стала співавтором курсу "Цифрова безпека журналістів та інших працівників медіа"
Read moreТОП-10 порад з цифрової гігієни
Read moreЧому українському освітньому процесу необхідні стандарти з онлайн-безпеки?
З початку активної фази війни росії проти України цифровий ланшафт став також активним полем для бою. Прикро, що цей бій впливає і на дітей, особливо на освітній процес.
Read moreРекомендації для юристів з онлайн-безпеки та захисту даних
Безпека особистих даних – поняття, яке залежить не тільки від норм, прописаних в Законах та нормативних джерелах. Вирішувати його треба ґрунтовно й послідовно, а не лише в момент «витоку» інформації, який призвів до негативних наслідків. Ігнорування потенційних ризиків, доки не трапиться найгірше, не найкраща стратегія. Тому експерти з питань інформаційного права рекомендують завжди мати чек-листи для перевірки ступенів захисту, оновлювати та захищати паролі і не тільки.
Read more